LIVE 0:0 38′ · 1. polčas 38. minúta · 1. polčas Rio Ave SC Braga
V skratke
10 gólov v posledných 3 vzájomných zápasoch
3:0 · 2:2 · 2:1
RA
Rio Ave
Doma · Liga Portugal
VS
21:30
SB
SC Braga
Vonku · Liga Portugal
Dáta za dva roky · 619 zápasov v okne
Výsledok zápasu
Vyššia pravdepodobnosť
SC Braga
57,8 %
Rio Ave
17,5 %
Remíza
24,6 %
SC Braga
57,8 %
Očakávané góly
0,93 : 1,84
Ligový priemer (doma : vonku)
1,42 : 1,21
Rio Ave doma
vzorka 34 zápasov
P
V
R
P
P
1,21 dáva / 1,85 dostáva na zápas
SC Braga vonku
vzorka 45 zápasov
R
P
P
R
P
1,33 dáva / 1,07 dostáva na zápas
Čo model hovoril pred zápasom
1 · Rio Ave
17,6 %
X
24,7 %
2 · SC Braga
57,8 %
Zapísané 7. 11. 2026, 21:30, ešte pred výkopom. Číslo sa už nemení, aj keď sa model odvtedy doučil.
Tento zápas máš celý zadarmo.
Takýto rozbor ti pošleme každé ráno
Zápas dňa o 8:00 celý zadarmo
k tomu 1 zápas denne podľa seba
Odhlásiš sa kedykoľvek odkazom v každom e-maile
Poslali sme ti 6-miestny kód na . Je v predmete e-mailu, takže ho uvidíš aj v upozornení.
Neprišiel? Poslať znova
Zlá adresa? Zmeniť
Ďalšie zápasy ↓
Hĺbková analýza a štatistické metriky
Všetky čísla k zápasu Rio Ave – SC Braga po témach. Prepínaj záložky.
Rio Ave
SC Braga
Bilancia
Rio Ave: 17 V · 21 R · 30 P (68 zápasov)
SC Braga: 44 V · 24 R · 21 P (89 zápasov)
Góly na zápas
Rio Ave: dáva 1,1 · dostáva 1,7
SC Braga: dáva 1,6 · dostáva 1,0
Posledné zápasy
Všetky Liga Európska liga Konferenčná liga
Všetky Doma / vonku
Ďalšie (15)
Vzájomné zápasy
Vzájomných zápasov: 3
· Priemer gólov: 3,3
Góly
Hranice sú editovateľné — percentá sa prepočítajú okamžite zo skórovej matice modelu.
Góly v zápase
očakávaných 2,77
Viac 52,4 %
Menej 47,6 %
Odhad: 52,4 %
· Doteraz: 59,1 %
· vzorka ≈ 49 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
35/65
(54 %)
doma
20/32
(62 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
46/86
(53 %)
vonku
21/43
(49 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Rio Ave
očakávaných 0,93
Viac 60,5 %
Menej 39,5 %
Odhad: 60,5 %
· Doteraz: 50,4 %
· vzorka ≈ 21 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
41/65
(63 %)
doma
20/32
(62 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 1,03 (89)
vonku
Ø 1,07 (45)
posl. 5
Ø 0,60 (5)
posl. 5 vonku
Ø 1,20 (5)
Góly — SC Braga
očakávaných 1,84
Viac 55,0 %
Menej 45,0 %
Odhad: 55,0 %
· Doteraz: 35,7 %
· vzorka ≈ 28 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
39/86
(45 %)
vonku
15/43
(35 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
0/5
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 1,69 (68)
doma
Ø 1,85 (34)
posl. 5
Ø 2,40 (5)
posl. 5 doma
Ø 3,00 (5)
Oba tímy skórujú
52,0 %
Menej 48,0 %
Dvojitá šanca 1X · 12 · X2
42,2 %
1X 42,2 % · 12 75,4 % · X2 82,5 %
Presný výsledok
1:1 11,8 %
0:2 10,6 %
0:1 10,4 %
1:2 9,9 %
0:0 7,3 %
0:3 6,5 %
Rozdiel v skóre
Hranica pre
Rio Ave
SC Braga
Rio Ave
−0,5 · 17,5 %
SC Braga
+0,5 · 82,5 %
−0,5: tím skončí lepšie o 1 a viac gólov. +0,5: tím neprehrá o 1 a viac gólov.
Celkovo gólov — celý rebríček modelu
Góly — Rio Ave — celý rebríček modelu
Góly — SC Braga — celý rebríček modelu
Polčasy
Ako to čítať
Model delí očakávané góly podľa toho, koľko každý tím reálne strieľa pred prestávkou a po nej (42,7 % / 43,9 % v 1. polčase).
Prvý polčas — Výsledok
16,9 % · 40,3 % · 42,8 %
1 Rio Ave · X remíza · 2 SC Braga
Očakávané góly: 1,21
Druhý polčas — Výsledok
18,7 % · 34,0 % · 47,2 %
1 Rio Ave · X remíza · 2 SC Braga
Očakávané góly: 1,57
Gól v oboch polčasoch
55,3 %
Góly — Prvý polčas
Góly v zápase
očakávaných 1,21
Viac 34,0 %
Menej 66,0 %
Odhad: 66,0 %
· Doteraz: 71,6 %
· vzorka ≈ 49 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
45/65
(69 %)
doma
16/32
(50 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
55/86
(64 %)
vonku
30/43
(70 %)
posl. 5
5/5
(100 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Rio Ave
očakávaných 0,40
Viac 32,7 %
Menej 67,3 %
Odhad: 67,3 %
· Doteraz: 60,3 %
· vzorka ≈ 21 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
41/65
(63 %)
doma
17/32
(53 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 0,45 (89)
vonku
Ø 0,53 (45)
posl. 5
Ø 0,20 (5)
posl. 5 vonku
Ø 0,40 (5)
Góly — SC Braga
očakávaných 0,81
Viac 55,5 %
Menej 44,5 %
Odhad: 55,5 %
· Doteraz: 47,2 %
· vzorka ≈ 28 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
52/86
(60 %)
vonku
20/43
(47 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
1/5
(20 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 0,74 (68)
doma
Ø 0,91 (34)
posl. 5
Ø 0,60 (5)
posl. 5 doma
Ø 1,40 (5)
Góly — Druhý polčas
Góly v zápase
očakávaných 1,57
Viac 46,4 %
Menej 53,6 %
Odhad: 53,6 %
· Doteraz: 50,4 %
· vzorka ≈ 49 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
33/65
(51 %)
doma
18/32
(56 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
57/86
(66 %)
vonku
27/43
(63 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Rio Ave
očakávaných 0,53
Viac 41,3 %
Menej 58,7 %
Odhad: 58,7 %
· Doteraz: 63,5 %
· vzorka ≈ 21 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
35/65
(54 %)
doma
19/32
(59 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 0,58 (89)
vonku
Ø 0,53 (45)
posl. 5
Ø 0,40 (5)
posl. 5 vonku
Ø 0,80 (5)
Góly — SC Braga
očakávaných 1,03
Viac 27,7 %
Menej 72,3 %
Odhad: 72,3 %
· Doteraz: 84,0 %
· vzorka ≈ 28 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
75/86
(87 %)
vonku
36/43
(84 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
5/5
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 0,96 (68)
doma
Ø 0,94 (34)
posl. 5
Ø 1,80 (5)
posl. 5 doma
Ø 1,60 (5)
Prvý polčas — celý rebríček modelu
Druhý polčas — celý rebríček modelu
Nastaviteľné hranice
Ako to čítať
Odhad spája model s tým, ako často hranica doteraz vyšla, takže ani 2/2 nevyzerá ako 100 %. Doteraz = ako často to padlo v ich doterajších zápasoch, novšie zápasy vážime viac. Zmeň hranicu a prepočítame to.
Pod hranicou vidíš, koľkokrát z koľkých zápasov zvolená strana vyšla.
Strely na bránu
Liga Portugal
Očakávanie: 8,73 striel na bránu
Viac 48,8 %
Menej 51,2 %
Odhad: 50,0 %
· Doteraz: 52,4 %
· vzorka ≈ 129 zápasov
· Rozptyl: 52,38
Vzájomné zápasy
všetky
0/3
(0 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
32/65
(49 %)
doma
15/32
(47 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
48/86
(56 %)
vonku
23/43
(53 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
Očakávanie: 3,43 striel na bránu
Viac 44,3 %
Menej 55,7 %
Odhad: 56,1 %
· Doteraz: 54,7 %
· vzorka ≈ 57 zápasov
· Rozptyl: 15,02
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
33/65
(51 %)
doma
17/32
(53 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 3,69 (89)
vonku
Ø 4,16 (45)
posl. 5
Ø 3,00 (5)
posl. 5 vonku
Ø 4,20 (5)
SC Braga
Očakávanie: 5,29 striel na bránu
Viac 37,9 %
Menej 62,1 %
Odhad: 57,7 %
· Doteraz: 63,2 %
· vzorka ≈ 75 zápasov
· Rozptyl: 10,02
Vzájomné zápasy
všetky
0/3
(0 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
56/86
(65 %)
vonku
31/43
(72 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 5,09 (68)
doma
Ø 5,26 (34)
posl. 5
Ø 5,40 (5)
posl. 5 doma
Ø 5,80 (5)
Rohy
Liga Portugal
Očakávanie: 9,08 rohov
Viac 44,4 %
Menej 55,6 %
Odhad: 57,8 %
· Doteraz: 53,5 %
· vzorka ≈ 129 zápasov
· Rozptyl: 42,51
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
29/65
(45 %)
doma
12/32
(38 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
51/86
(59 %)
vonku
22/43
(51 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
Očakávanie: 3,11 rohov
Viac 42,2 %
Menej 57,8 %
Odhad: 62,8 %
· Doteraz: 46,4 %
· vzorka ≈ 57 zápasov
· Rozptyl: 7,96
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
32/65
(49 %)
doma
11/32
(34 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
1/5
(20 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 3,42 (89)
vonku
Ø 3,98 (45)
posl. 5
Ø 2,20 (5)
posl. 5 vonku
Ø 3,80 (5)
SC Braga
Očakávanie: 5,97 rohov
Viac 45,1 %
Menej 54,9 %
Odhad: 49,4 %
· Doteraz: 58,9 %
· vzorka ≈ 75 zápasov
· Rozptyl: 7,84
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
51/86
(59 %)
vonku
27/43
(63 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 vonku
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 5,94 (68)
doma
Ø 5,53 (34)
posl. 5
Ø 5,60 (5)
posl. 5 doma
Ø 4,80 (5)
Fauly
Liga Portugal
Očakávanie: 23,51 faulov
Viac 50,2 %
Menej 49,8 %
Odhad: 48,2 %
· Doteraz: 56,4 %
· vzorka ≈ 49 zápasov
· Rozptyl: 95,87
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
46/65
(71 %)
doma
23/32
(72 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
51/86
(59 %)
vonku
29/43
(67 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
Očakávanie: 10,63 faulov
Viac 49,5 %
Menej 50,5 %
Odhad: 50,7 %
· Doteraz: 49,1 %
· vzorka ≈ 21 zápasov
· Rozptyl: 134,20
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
21/65
(32 %)
doma
12/32
(38 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 12,54 (89)
vonku
Ø 13,04 (45)
posl. 5
Ø 10,40 (5)
posl. 5 vonku
Ø 13,00 (5)
SC Braga
Očakávanie: 12,88 faulov
Viac 53,0 %
Menej 47,0 %
Odhad: 52,0 %
· Doteraz: 58,0 %
· vzorka ≈ 28 zápasov
· Rozptyl: 210,54
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
46/86
(53 %)
vonku
25/43
(58 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 14,13 (68)
doma
Ø 13,68 (34)
posl. 5
Ø 12,80 (5)
posl. 5 doma
Ø 13,60 (5)
Žlté karty
Liga Portugal
Očakávanie: 4,13 kariet
Viac 43,5 %
Menej 56,5 %
Odhad: 60,5 %
· Doteraz: 52,5 %
· vzorka ≈ 129 zápasov
· Rozptyl: 22,25
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
35/65
(54 %)
doma
21/32
(66 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
42/86
(49 %)
vonku
22/43
(51 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
Očakávanie: 2,27 kariet
Viac 38,9 %
Menej 61,1 %
Odhad: 60,5 %
· Doteraz: 62,4 %
· vzorka ≈ 57 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
všetky
38/65
(58 %)
doma
22/32
(69 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
celkovo
Ø 2,44 (89)
vonku
Ø 2,29 (45)
posl. 5
Ø 2,60 (5)
posl. 5 vonku
Ø 2,40 (5)
SC Braga
Očakávanie: 1,87 kariet
Viac 60,3 %
Menej 39,7 %
Odhad: 55,7 %
· Doteraz: 68,3 %
· vzorka ≈ 75 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga
všetky
56/86
(65 %)
vonku
28/43
(65 %)
posl. 5
5/5
(100 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave dovolil
celkovo
Ø 2,13 (68)
doma
Ø 1,94 (34)
posl. 5
Ø 1,20 (5)
posl. 5 doma
Ø 0,80 (5)
Držanie lopty
Hranica platí pre Rio Ave, SC Braga má vždy zvyšok do 100 %.
Rio Ave
Očakávanie: Rio Ave 45,0 % · SC Braga 55,0 %
Hranica pre
Rio Ave
SC Braga
Viac 46,3 %
Menej 53,7 %
Odhad: 52,3 %
· Doteraz: 55,3 %
· vzorka ≈ 49 zápasov
· Rozptyl: 8,64
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Rio Ave
posl. 5
1/5
(20 %)
celkovo
26/65
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
SC Braga dovolil
posl. 5
3/5
(60 %)
celkovo
56/86
(65 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Tvoja kombinácia
55,9 %
Pravdepodobnosť, že vyjdú všetky výbery naraz
Rio Ave doma
8/10
SC Braga vonku
5/10
SC Braga vonku
6/10
SC Braga vonku
9/10
Poskladaj si sám
Všetko
Góly
1. polčas
Strely na bránu
Rohy
Fauly
Karty
Podľa kombinácie
Podľa samostatnej šance
Góly — Rio Ave
menej ako 2,5
54,7 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v 1. polčase — Rio Ave
menej ako 1,5
54,2 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty — SC Braga
menej ako 4,5
53,1 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v 1. polčase — SC Braga
menej ako 2,5
52,3 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty — Rio Ave
menej ako 4,5
51,0 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty v zápase
menej ako 7,5
50,9 %
s tvojou kombináciou
+
Strely na bránu — SC Braga
menej ako 8,5
50,6 %
s tvojou kombináciou
+
Strely na bránu — Rio Ave
menej ako 6,5
49,7 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy — Rio Ave
menej ako 6,5
49,6 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v 1. polčase
menej ako 2,5
48,3 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v zápase
viac ako 1,5
48,2 %
s tvojou kombináciou
+
Strely na bránu v zápase
viac ako 5,5
48,2 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy — SC Braga
viac ako 2,5
47,7 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy v zápase
menej ako 12,5
47,2 %
s tvojou kombináciou
+
Oba tímy skórujú
áno
32,0 %
s tvojou kombináciou
+
Góly — SC Braga
menej ako 3,5
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Fauly — SC Braga
viac ako 9,5
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Fauly — Rio Ave
viac ako 7,5
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Fauly v zápase
viac ako 20,5
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Viac faulov
SC Braga
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Výsledok zápasu
vyhrá SC Braga
56,0 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
V tejto skupine pre zápas nemáme žiadny výber.
Za posledných 6 dní naša kombinácia vyšla 51-krát v 114 zápasoch (uvádzali sme v priemere 52 %).
Ako to počítame
Ponúkneme kombináciu s najvyššou spoločnou šancou. Výbery môžeš meniť, odoberať aj pridávať (najviac 5), bodky ukazujú, ako by výber vyšiel v posledných zápasoch tímu.
Spoločné percento nie je obyčajný súčin, počítame s tým, ako výbery navzájom súvisia.
Detaily modelu (pre zvedavých)
Model
λ Rio Ave 0,93
λ SC Braga 1,84
Ligový priemer (D/H) 1,42 / 1,21
Okno 730 dní
Zápasov v okne 619
λ 1. polčas 0,40 / 0,81
Podiel 1. polčasu 42,7 % / 43,9 %
Korekcia oboch polčasov 0,998
Vplyv vzájomných zápasov 0,000
Zápas dňa e-mailom
Chceš takýto rozbor každé ráno?
Stačí e-mail. Ráno o 8:00 ti k tomu pošleme Zápas dňa: výsledok, góly aj hranice.
Poslali sme ti 6-miestny kód na . Je v predmete e-mailu, takže ho uvidíš aj v upozornení.
Neprišiel? Poslať znova
Zlá adresa? Zmeniť
Odhady z posledných 24 mesiacov.
Bez JavaScriptu sa hranica prepočíta až po kliknutí na Prepočítať.