Celý zadarmo

Nottingham Forest – Manchester City

Výkop sobota 7. novembra 2026, 18:30

V skratke

11 gólov v posledných 4 vzájomných zápasoch

2:2 · 1:2 · 1:0 · 3:0

Premier League

Nottingham Forest Doma · Premier League VS 18:30 Manchester City Vonku · Premier League

Dáta za dva roky · 750 zápasov v okne

Výsledok zápasu

Vyššia pravdepodobnosť Manchester City 47,3 %
Nottingham Forest 26,4 % Remíza 26,3 % Manchester City 47,3 %
Očakávané góly
1,21 : 1,68
Ligový priemer (doma : vonku)
1,51 : 1,31

Nottingham Forest doma

vzorka 45 zápasov

16-12-17

(V-R-P)
P P R P R

1,20 dáva / 1,00 dostáva na zápas

Manchester City vonku

vzorka 47 zápasov

21-11-15

(V-R-P)
V P V V V

1,62 dáva / 1,28 dostáva na zápas

Čo model hovoril pred zápasom

1 · Nottingham Forest 26,4 % X 26,3 % 2 · Manchester City 47,3 %

Zapísané 6. 11. 2026, 18:30, ešte pred výkopom. Číslo sa už nemení, aj keď sa model odvtedy doučil.

Tento zápas máš celý zadarmo.

Takýto rozbor ti pošleme každé ráno

  • Zápas dňa o 8:00 celý zadarmo
  • k tomu 1 zápas denne podľa seba
  • Odhlásiš sa kedykoľvek odkazom v každom e-maile

Pošleme ti 6-miestny kód, uvidíš ho aj v upozornení. Túto stránku nechaj otvorenú.

Ďalšie zápasy ↓

Hĺbková analýza a štatistické metriky

Všetky čísla k zápasu Nottingham Forest – Manchester City po témach. Prepínaj záložky.

Nottingham Forest Manchester City
Bilancia
Nottingham Forest: 34 V · 21 R · 36 P (91 zápasov)
Manchester City: 53 V · 17 R · 25 P (95 zápasov)
Góly na zápas
Nottingham Forest: dáva 1,3 · dostáva 1,3
Manchester City: dáva 2,0 · dostáva 1,2

Posledné zápasy

Nottingham Forest

  • P31.10.2026Brentford – Nottingham Forest2:0(1:0)
  • R23.10.2026Ipswich – Nottingham Forest1:1(1:1)
  • P18.10.2026Nottingham Forest – Arsenal0:1(0:0)
  • P11.10.2026Crystal Palace – Nottingham Forest3:1(2:1)
  • P19.9.2026Nottingham Forest – Coventry0:1(0:0)
  • V12.9.2026Aston Villa – Nottingham Forest1:2(0:0)
  • R5.9.2026Nottingham Forest – Tottenham0:0(0:0)
  • R29.8.2026Liverpool – Nottingham Forest2:2(0:1)
  • P22.8.2026Nottingham Forest – Leeds0:1(0:0)
  • R24.5.2026Nottingham Forest – Bournemouth1:1(1:0)
  • P17.5.2026Manchester United – Nottingham Forest3:2(1:0)
  • R10.5.2026Nottingham Forest – Newcastle1:1(0:0)
  • P7.5.2026Aston Villa – Nottingham Forest4:0(1:0)EL
  • V4.5.2026Chelsea – Nottingham Forest1:3(0:2)
  • V30.4.2026Nottingham Forest – Aston Villa1:0(0:0)EL
  • V24.4.2026Sunderland – Nottingham Forest0:5(0:4)
  • V19.4.2026Nottingham Forest – Burnley4:1(0:1)
  • V16.4.2026Nottingham Forest – Porto1:0(1:0)EL
  • R12.4.2026Nottingham Forest – Aston Villa1:1(1:1)
  • R9.4.2026Porto – Nottingham Forest1:1(1:1)EL

Manchester City

  • V4.11.2026RB Leipzig – Manchester City2:3(0:1)LM
  • P31.10.2026Manchester City – Brighton0:1(0:1)
  • P24.10.2026Aston Villa – Manchester City2:1(1:0)
  • V20.10.2026Manchester City – AEK Athens5:1(2:0)LM
  • V17.10.2026Manchester City – Ipswich3:2(2:1)
  • P14.10.2026Manchester City – Paris Saint-Germain2:4(0:3)LM
  • V11.10.2026Liverpool – Manchester City0:3(0:0)
  • V20.9.2026Manchester City – Sunderland5:3(3:2)
  • V13.9.2026Manchester United – Manchester City0:1(0:0)
  • V8.9.2026Porto – Manchester City0:2(0:0)LM
  • V5.9.2026Manchester City – Coventry1:0(1:0)
  • V28.8.2026Crystal Palace – Manchester City1:4(0:1)
  • V23.8.2026Manchester City – Bournemouth2:1(0:1)
  • P24.5.2026Manchester City – Aston Villa1:2(1:0)
  • R19.5.2026Bournemouth – Manchester City1:1(1:0)
  • V13.5.2026Manchester City – Crystal Palace3:0(2:0)
  • V9.5.2026Manchester City – Brentford3:0(0:0)
  • R4.5.2026Everton – Manchester City3:3(0:1)
  • V22.4.2026Burnley – Manchester City0:1(0:1)
  • V19.4.2026Manchester City – Arsenal2:1(1:1)

Vzájomné zápasy

Vzájomných zápasov: 4 · Priemer gólov: 2,8

  • R4.3.2026Manchester City – Nottingham Forest2:2(1:0)
  • P27.12.2025Nottingham Forest – Manchester City1:2(0:0)
  • V8.3.2025Nottingham Forest – Manchester City1:0(0:0)
  • P4.12.2024Manchester City – Nottingham Forest3:0(2:0)

Góly

Hranice sú editovateľné — percentá sa prepočítajú okamžite zo skórovej matice modelu.

Góly v zápase očakávaných 2,89

Odhad: 55,1 % · Doteraz: 54,3 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 45/87 (52 %) doma 16/43 (37 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 doma 0/5 (0 %)
Manchester City všetky 57/91 (63 %) vonku 25/45 (56 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Góly — Nottingham Forest očakávaných 1,21

Odhad: 66,0 % · Doteraz: 73,5 % · vzorka ≈ 30 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 53/87 (61 %) doma 30/43 (70 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 5/5 (100 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 1,21 (95) vonku Ø 1,28 (47) posl. 5 Ø 1,60 (5) posl. 5 vonku Ø 0,80 (5)
Góly — Manchester City očakávaných 1,68

Odhad: 50,1 % · Doteraz: 63,9 % · vzorka ≈ 28 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester City všetky 54/91 (59 %) vonku 21/45 (47 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 1,30 (91) doma Ø 1,00 (45) posl. 5 Ø 1,60 (5) posl. 5 doma Ø 0,80 (5)

Oba tímy skórujú

58,2 %

Menej 41,8 %

Dvojitá šanca 1X · 12 · X2

52,7 %

1X 52,7 % · 12 73,7 % · X2 73,6 %

Presný výsledok

  • 1:1 12,4 %
  • 1:2 9,5 %
  • 0:1 8,2 %
  • 0:2 7,9 %
  • 2:1 6,8 %
  • 0:0 6,7 %

Rozdiel v skóre

Hranica pre
Nottingham Forest −0,5 · 26,4 % Manchester City +0,5 · 73,6 %

−0,5: tím skončí lepšie o 1 a viac gólov. +0,5: tím neprehrá o 1 a viac gólov.

Celkovo gólov — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 93,3 % 6,7 %
1,5 79,5 % 20,5 %
2,5 55,1 % 44,9 %
3,5 32,8 % 67,2 %
4,5 16,6 % 83,4 %
5,5 7,3 % 92,7 %

Góly — Nottingham Forest — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 70,1 % 29,9 %
1,5 34,0 % 66,0 %
2,5 12,2 % 87,8 %
3,5 3,4 % 96,6 %

Góly — Manchester City — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 81,4 % 18,6 %
1,5 50,1 % 49,9 %
2,5 23,8 % 76,2 %
3,5 9,0 % 91,0 %

Polčasy

Ako to čítať

Model delí očakávané góly podľa toho, koľko každý tím reálne strieľa pred prestávkou a po nej (46,2 % / 39,5 % v 1. polčase).

Prvý polčas — Výsledok

26,0 % · 41,4 % · 32,6 %

1 Nottingham Forest · X remíza · 2 Manchester City
Očakávané góly: 1,22

Druhý polčas — Výsledok

22,9 % · 33,6 % · 43,5 %

1 Nottingham Forest · X remíza · 2 Manchester City
Očakávané góly: 1,67

Gól v oboch polčasoch

57,9 %

Góly — Prvý polčas

Góly v zápase očakávaných 1,22

Odhad: 65,5 % · Doteraz: 70,2 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 58/87 (67 %) doma 33/43 (77 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 5/5 (100 %)
Manchester City všetky 49/91 (54 %) vonku 33/45 (73 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 5/5 (100 %)
Góly — Nottingham Forest očakávaných 0,56

Odhad: 57,2 % · Doteraz: 63,7 % · vzorka ≈ 30 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 4/4 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 46/87 (53 %) doma 25/43 (58 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 0,47 (95) vonku Ø 0,38 (47) posl. 5 Ø 0,60 (5) posl. 5 vonku Ø 0,20 (5)
Góly — Manchester City očakávaných 0,66

Odhad: 51,5 % · Doteraz: 48,3 % · vzorka ≈ 28 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/4 (50 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester City všetky 34/91 (37 %) vonku 23/45 (51 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 4/5 (80 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 0,53 (91) doma Ø 0,29 (45) posl. 5 Ø 0,80 (5) posl. 5 doma Ø 0,00 (5)

Góly — Druhý polčas

Góly v zápase očakávaných 1,67

Odhad: 50,4 % · Doteraz: 50,6 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/4 (50 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 51/87 (59 %) doma 28/43 (65 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 5/5 (100 %)
Manchester City všetky 43/91 (47 %) vonku 19/45 (42 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 vonku 1/5 (20 %)
Góly — Nottingham Forest očakávaných 0,65

Odhad: 52,2 % · Doteraz: 65,1 % · vzorka ≈ 30 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 1/4 (25 %) rovnaké prostredie 0/2 (0 %)
Nottingham Forest všetky 47/87 (54 %) doma 28/43 (65 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 5/5 (100 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 0,74 (95) vonku Ø 0,89 (47) posl. 5 Ø 1,00 (5) posl. 5 vonku Ø 0,60 (5)
Góly — Manchester City očakávaných 1,02

Odhad: 72,9 % · Doteraz: 51,8 % · vzorka ≈ 28 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester City všetky 62/91 (68 %) vonku 31/45 (69 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 0,77 (91) doma Ø 0,71 (45) posl. 5 Ø 0,80 (5) posl. 5 doma Ø 0,80 (5)

Prvý polčas — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 70,5 % 29,5 %
1,5 34,5 % 65,5 %
2,5 12,5 % 87,5 %

Druhý polčas — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 81,1 % 18,9 %
1,5 49,6 % 50,4 %
2,5 23,4 % 76,6 %

Nastaviteľné hranice

Ako to čítať

Odhad spája model s tým, ako často hranica doteraz vyšla, takže ani 2/2 nevyzerá ako 100 %. Doteraz = ako často to padlo v ich doterajších zápasoch, novšie zápasy vážime viac. Zmeň hranicu a prepočítame to.

Pod hranicou vidíš, koľkokrát z koľkých zápasov zvolená strana vyšla.

Strely na bránu

Premier League Očakávanie: 8,97 striel na bránu

Odhad: 53,2 % · Doteraz: 58,7 % · vzorka ≈ 153 zápasov · Rozptyl: 63,40

Vzájomné zápasy všetky 2/4 (50 %) rovnaké prostredie 0/2 (0 %)
Nottingham Forest všetky 49/86 (57 %) doma 20/43 (47 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 doma 1/5 (20 %)
Manchester City všetky 58/91 (64 %) vonku 30/45 (67 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 vonku 4/5 (80 %)
Nottingham Forest Očakávanie: 4,02 striel na bránu

Odhad: 62,7 % · Doteraz: 57,6 % · vzorka ≈ 77 zápasov · Rozptyl: 15,09

Vzájomné zápasy všetky 4/4 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 47/86 (55 %) doma 23/43 (53 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 3,75 (95) vonku Ø 3,98 (47) posl. 5 Ø 3,40 (5) posl. 5 vonku Ø 3,40 (5)
Manchester City Očakávanie: 4,95 striel na bránu

Odhad: 52,1 % · Doteraz: 67,9 % · vzorka ≈ 79 zápasov · Rozptyl: 11,61

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester City všetky 62/91 (68 %) vonku 26/45 (58 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 4,22 (90) doma Ø 3,60 (45) posl. 5 Ø 3,00 (5) posl. 5 doma Ø 2,20 (5)

Rohy

Premier League Očakávanie: 9,58 rohov

Odhad: 48,1 % · Doteraz: 52,6 % · vzorka ≈ 153 zápasov · Rozptyl: 49,04

Vzájomné zápasy všetky 2/4 (50 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 42/86 (49 %) doma 23/43 (53 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Manchester City všetky 50/91 (55 %) vonku 22/45 (49 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Nottingham Forest Očakávanie: 3,92 rohov

Odhad: 51,8 % · Doteraz: 70,3 % · vzorka ≈ 77 zápasov · Rozptyl: 9,00

Vzájomné zápasy všetky 1/4 (25 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 60/86 (70 %) doma 32/43 (74 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 3,69 (95) vonku Ø 4,15 (47) posl. 5 Ø 3,40 (5) posl. 5 vonku Ø 4,40 (5)
Manchester City Očakávanie: 5,66 rohov

Odhad: 53,2 % · Doteraz: 41,4 % · vzorka ≈ 79 zápasov · Rozptyl: 7,86

Vzájomné zápasy všetky 2/4 (50 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester City všetky 39/91 (43 %) vonku 24/45 (53 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 5,09 (90) doma Ø 4,78 (45) posl. 5 Ø 3,20 (5) posl. 5 doma Ø 4,60 (5)

Fauly

Premier League Očakávanie: 24,61 faulov

Odhad: 51,0 % · Doteraz: 63,1 % · vzorka ≈ 55 zápasov · Rozptyl: 108,23

Vzájomné zápasy všetky 4/4 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 62/86 (72 %) doma 32/43 (74 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Manchester City všetky 70/91 (77 %) vonku 34/45 (76 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 0/5 (0 %)
Nottingham Forest Očakávanie: 14,20 faulov

Odhad: 55,1 % · Doteraz: 69,5 % · vzorka ≈ 29 zápasov · Rozptyl: 98,92

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Nottingham Forest všetky 71/86 (83 %) doma 38/43 (88 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 11,06 (95) vonku Ø 11,13 (47) posl. 5 Ø 16,00 (5) posl. 5 vonku Ø 17,40 (5)
Manchester City Očakávanie: 10,41 faulov

Odhad: 53,3 % · Doteraz: 58,6 % · vzorka ≈ 28 zápasov · Rozptyl: 233,82

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester City všetky 65/91 (71 %) vonku 30/45 (67 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 11,28 (90) doma Ø 11,38 (45) posl. 5 Ø 8,80 (5) posl. 5 doma Ø 10,60 (5)

Žlté karty

Premier League Očakávanie: 3,35 kariet

Odhad: 57,2 % · Doteraz: 51,1 % · vzorka ≈ 153 zápasov · Rozptyl: 48,17

Vzájomné zápasy všetky 1/4 (25 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 41/86 (48 %) doma 24/43 (56 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Manchester City všetky 48/91 (53 %) vonku 22/45 (49 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 1/5 (20 %)
Nottingham Forest Očakávanie: 1,66 kariet

Odhad: 49,5 % · Doteraz: 50,9 % · vzorka ≈ 77 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Nottingham Forest všetky 44/86 (51 %) doma 18/43 (42 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Manchester City dovolil celkovo Ø 1,93 (95) vonku Ø 1,83 (47) posl. 5 Ø 2,60 (5) posl. 5 vonku Ø 2,80 (5)
Manchester City Očakávanie: 1,69 kariet

Odhad: 50,3 % · Doteraz: 52,6 % · vzorka ≈ 79 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 3/4 (75 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester City všetky 43/91 (47 %) vonku 28/45 (62 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 5/5 (100 %)
Nottingham Forest dovolil celkovo Ø 1,87 (90) doma Ø 1,69 (45) posl. 5 Ø 1,00 (5) posl. 5 doma Ø 1,00 (5)

Držanie lopty

Hranica platí pre Nottingham Forest, Manchester City má vždy zvyšok do 100 %.

Nottingham Forest Očakávanie: Nottingham Forest 42,8 % · Manchester City 57,2 %
Hranica pre

Odhad: 48,8 % · Doteraz: 54,1 % · vzorka ≈ 55 zápasov · Rozptyl: 9,64

Vzájomné zápasy všetky 4/4 (100 %)
Nottingham Forest posl. 5 1/5 (20 %) celkovo 26/86 (30 %)
Manchester City dovolil posl. 5 5/5 (100 %) celkovo 56/91 (62 %)

Tvoja kombinácia

54,7 %

Pravdepodobnosť, že vyjdú všetky výbery naraz

  1. Góly v zápase ×
    viac ako menej ako − 1,5 + samostatne 79,5 %
    Nottingham Forest doma 4/10 Manchester City vonku 8/10
  2. Góly — Manchester City ×
    viac ako menej ako 0,5 + samostatne 81,4 %
    Manchester City vonku 10/10
  3. Rohy — Nottingham Forest ×
    viac ako menej ako − 2,5 + samostatne 74,8 %
    Nottingham Forest doma 8/10

Poskladaj si sám

  1. Strely na bránu — Manchester City viac ako 1,5 52,0 % s tvojou kombináciou +
  2. Žlté karty v zápase menej ako 6,5 51,4 % s tvojou kombináciou +
  3. Žlté karty — Manchester City menej ako 3,5 49,9 % s tvojou kombináciou +
  4. Strely na bránu — Nottingham Forest menej ako 7,5 49,6 % s tvojou kombináciou +
  5. Žlté karty — Nottingham Forest menej ako 3,5 49,4 % s tvojou kombináciou +
  6. Góly v 1. polčase — Nottingham Forest menej ako 1,5 48,1 % s tvojou kombináciou +
  7. Góly — Nottingham Forest menej ako 2,5 47,3 % s tvojou kombináciou +
  8. Strely na bránu v zápase viac ako 5,5 47,3 % s tvojou kombináciou +
  9. Góly v 1. polčase menej ako 2,5 45,6 % s tvojou kombináciou +
  10. Fauly — Nottingham Forest menej ako 17,5 44,7 % s tvojou kombináciou +
  11. Fauly — Manchester City menej ako 13,5 44,5 % s tvojou kombináciou +
  12. Góly v 1. polčase — Manchester City menej ako 1,5 44,0 % s tvojou kombináciou +
  13. Výsledok zápasu Manchester City neprehrá 43,9 % s tvojou kombináciou +
  14. Oba tímy skórujú áno 43,5 % s tvojou kombináciou +
  15. Fauly v zápase menej ako 27,5 40,3 % s tvojou kombináciou +
  16. Viac faulov Nottingham Forest 39,4 % s tvojou kombináciou +
  17. Góly — Manchester City menej ako 3,5 54,7 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  18. Rohy — Manchester City viac ako 2,5 54,7 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  19. Rohy v zápase viac ako 6,5 54,7 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  20. Góly v zápase menej ako 4,5 54,7 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  21. Rohy — Nottingham Forest menej ako 6,5 54,7 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš

Za posledných 5 dní naša kombinácia vyšla 25-krát v 54 zápasoch (uvádzali sme v priemere 51 %).

Ako to počítame

Ponúkneme kombináciu s najvyššou spoločnou šancou. Výbery môžeš meniť, odoberať aj pridávať (najviac 5), bodky ukazujú, ako by výber vyšiel v posledných zápasoch tímu.

Spoločné percento nie je obyčajný súčin, počítame s tým, ako výbery navzájom súvisia.

Detaily modelu (pre zvedavých)

Model

λ Nottingham Forest
1,21
λ Manchester City
1,68
Ligový priemer (D/H)
1,51 / 1,31
Okno
730 dní
Zápasov v okne
750
λ 1. polčas
0,56 / 0,66
Podiel 1. polčasu
46,2 % / 39,5 %
Korekcia oboch polčasov
1,013
Vplyv vzájomných zápasov
0,000
Sila Útok doma Obrana doma Útok vonku Obrana vonku Zápasov v okne
Nottingham Forest 0,94 0,91 0,94 0,91 45 / 46
Manchester City 1,36 0,89 1,37 0,89 48 / 47

Zápas dňa e-mailom

Chceš takýto rozbor každé ráno?

Stačí e-mail. Ráno o 8:00 ti k tomu pošleme Zápas dňa: výsledok, góly aj hranice.

Pošleme ti 6-miestny kód, uvidíš ho aj v upozornení. Túto stránku nechaj otvorenú.

Ďalšie zápasy

  1. Premier League Brighton – Brentford zajtra 15:00
  2. Premier League Sunderland – Chelsea zajtra 15:00
  3. Premier League Ipswich – Bournemouth zajtra 15:00

Všetky zápasy

Odhady z posledných 24 mesiacov.