Celý zadarmo

Manchester United – Aston Villa

Výkop nedeľa 8. novembra 2026, 17:30

V skratke

9 gólov v posledných 3 vzájomných zápasoch

3:1 · 2:1 · 2:0

Manchester United Doma · Premier League VS 17:30 Aston Villa Vonku · Premier League

Dáta za dva roky · 750 zápasov v okne

Výsledok zápasu

Vyššia pravdepodobnosť Manchester United 48,0 %
Manchester United 48,0 % Remíza 24,3 % Aston Villa 27,7 %
Očakávané góly
1,89 : 1,41
Ligový priemer (doma : vonku)
1,51 : 1,31

Manchester United doma

vzorka 45 zápasov

26-7-12

(V-R-P)
V P R P V

1,96 dáva / 1,33 dostáva na zápas

Aston Villa vonku

vzorka 51 zápasov

23-8-20

(V-R-P)
P V V V R

1,27 dáva / 1,41 dostáva na zápas

Čo model hovoril pred zápasom

1 · Manchester United 48,0 % X 24,3 % 2 · Aston Villa 27,7 %

Zapísané 7. 11. 2026, 17:30, ešte pred výkopom. Číslo sa už nemení, aj keď sa model odvtedy doučil.

Tento zápas máš celý zadarmo. Ďalšie zápasy ↓

Koľko gólov padne v nedeľu?

Ťukni a ukážeme ti, ako často to padlo doteraz.

Hĺbková analýza a štatistické metriky

Všetky čísla k zápasu Manchester United – Aston Villa po témach. Prepínaj záložky.

Manchester United Aston Villa
Bilancia
Manchester United: 39 V · 24 R · 28 P (91 zápasov)
Aston Villa: 57 V · 18 R · 27 P (102 zápasov)
Góly na zápas
Manchester United: dáva 1,6 · dostáva 1,4
Aston Villa: dáva 1,6 · dostáva 1,2

Posledné zápasy

Manchester United

  • V3.11.2026Manchester United – Roma3:2(0:2)LM
  • P31.10.2026Chelsea – Manchester United2:0(0:0)
  • P25.10.2026Manchester United – Bournemouth0:3(0:2)
  • P21.10.2026Como – Manchester United4:1(1:0)LM
  • R18.10.2026Leeds – Manchester United1:1(0:1)
  • P13.10.2026Atlético Madrid – Manchester United2:0(1:0)LM
  • R10.10.2026Manchester United – Tottenham1:1(0:0)
  • R20.9.2026Fulham – Manchester United1:1(0:0)
  • P13.9.2026Manchester United – Manchester City0:1(0:0)
  • V10.9.2026Manchester United – Sabah FK4:0(3:0)LM
  • R6.9.2026Everton – Manchester United2:2(0:0)
  • V30.8.2026Manchester United – Ipswich5:2(1:1)
  • P22.8.2026Hull – Manchester United2:0(2:0)
  • V24.5.2026Brighton – Manchester United0:3(0:2)
  • V17.5.2026Manchester United – Nottingham Forest3:2(1:0)
  • R9.5.2026Sunderland – Manchester United0:0(0:0)
  • V3.5.2026Manchester United – Liverpool3:2(2:0)
  • V27.4.2026Manchester United – Brentford2:1(2:0)
  • V18.4.2026Chelsea – Manchester United0:1(0:1)
  • P13.4.2026Manchester United – Leeds1:2(0:2)

Aston Villa

  • P3.11.2026Barcelona – Aston Villa3:0(1:0)LM
  • R31.10.2026Aston Villa – Fulham1:1(1:0)
  • V24.10.2026Aston Villa – Manchester City2:1(1:0)
  • V21.10.2026Aston Villa – Viking FK3:1(2:0)LM
  • V17.10.2026Newcastle – Aston Villa0:1(0:1)
  • V14.10.2026Aston Villa – Fenerbahçe6:0(3:0)LM
  • R10.10.2026Aston Villa – Brentford2:2(1:1)
  • V19.9.2026Tottenham – Aston Villa2:3(0:1)
  • P12.9.2026Aston Villa – Nottingham Forest1:2(0:0)
  • V8.9.2026Club Brugge – Aston Villa2:3(1:3)LM
  • R5.9.2026Hull – Aston Villa0:0(0:0)
  • P31.8.2026Aston Villa – Arsenal0:1(0:0)
  • P23.8.2026Brighton – Aston Villa4:0(4:0)
  • V24.5.2026Manchester City – Aston Villa1:2(1:0)
  • V20.5.2026Freiburg – Aston Villa0:3(0:2)EL
  • V15.5.2026Aston Villa – Liverpool4:2(1:0)
  • R10.5.2026Burnley – Aston Villa2:2(1:1)
  • V7.5.2026Aston Villa – Nottingham Forest4:0(1:0)EL
  • P3.5.2026Aston Villa – Tottenham1:2(0:2)
  • P30.4.2026Nottingham Forest – Aston Villa1:0(0:0)EL

Vzájomné zápasy

Vzájomných zápasov: 3 · Priemer gólov: 3,0

  • V15.3.2026Manchester United – Aston Villa3:1(0:0)
  • P21.12.2025Aston Villa – Manchester United2:1(1:1)
  • V25.5.2025Manchester United – Aston Villa2:0(0:0)

Góly

Hranice sú editovateľné — percentá sa prepočítajú okamžite zo skórovej matice modelu.

Góly v zápase očakávaných 3,30

Odhad: 58,0 % · Doteraz: 61,0 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 56/88 (64 %) doma 25/43 (58 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Aston Villa všetky 67/99 (68 %) vonku 36/49 (73 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Góly — Manchester United očakávaných 1,89

Odhad: 56,4 % · Doteraz: 41,6 % · vzorka ≈ 25 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 45/88 (51 %) doma 26/43 (60 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 1,21 (102) vonku Ø 1,41 (51) posl. 5 Ø 1,20 (5) posl. 5 vonku Ø 1,40 (5)
Góly — Aston Villa očakávaných 1,41

Odhad: 58,9 % · Doteraz: 51,7 % · vzorka ≈ 31 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Aston Villa všetky 49/99 (49 %) vonku 30/49 (61 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 1,40 (91) doma Ø 1,33 (45) posl. 5 Ø 2,40 (5) posl. 5 doma Ø 1,40 (5)

Oba tímy skórujú

65,1 %

Menej 34,9 %

Dvojitá šanca 1X · 12 · X2

72,3 %

1X 72,3 % · 12 75,7 % · X2 52,0 %

Presný výsledok

  • 1:1 10,8 %
  • 2:1 9,3 %
  • 1:2 6,9 %
  • 2:0 6,6 %
  • 2:2 6,5 %
  • 1:0 6,0 %

Rozdiel v skóre

Hranica pre
Manchester United −0,5 · 48,0 % Aston Villa +0,5 · 52,0 %

−0,5: tím skončí lepšie o 1 a viac gólov. +0,5: tím neprehrá o 1 a viac gólov.

Celkovo gólov — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 95,3 % 4,7 %
1,5 85,1 % 14,9 %
2,5 64,1 % 35,9 %
3,5 42,0 % 58,0 %
4,5 23,8 % 76,2 %
5,5 11,7 % 88,3 %

Góly — Manchester United — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 84,9 % 15,1 %
1,5 56,4 % 43,6 %
2,5 29,4 % 70,6 %
3,5 12,4 % 87,6 %

Góly — Aston Villa — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 75,5 % 24,5 %
1,5 41,1 % 58,9 %
2,5 16,8 % 83,2 %
3,5 5,5 % 94,5 %

Polčasy

Ako to čítať

Model delí očakávané góly podľa toho, koľko každý tím reálne strieľa pred prestávkou a po nej (36,0 % / 49,3 % v 1. polčase).

Prvý polčas — Výsledok

30,2 % · 38,7 % · 31,1 %

1 Manchester United · X remíza · 2 Aston Villa
Očakávané góly: 1,38

Druhý polčas — Výsledok

48,0 % · 30,2 % · 21,8 %

1 Manchester United · X remíza · 2 Aston Villa
Očakávané góly: 1,93

Gól v oboch polčasoch

64,7 %

Góly — Prvý polčas

Góly v zápase očakávaných 1,38

Odhad: 60,0 % · Doteraz: 62,2 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 55/88 (62 %) doma 22/43 (51 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa všetky 66/99 (67 %) vonku 34/49 (69 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 4/5 (80 %)
Góly — Manchester United očakávaných 0,68

Odhad: 50,6 % · Doteraz: 66,7 % · vzorka ≈ 25 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 49/88 (56 %) doma 20/43 (47 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 0,54 (102) vonku Ø 0,65 (51) posl. 5 Ø 0,20 (5) posl. 5 vonku Ø 0,40 (5)
Góly — Aston Villa očakávaných 0,69

Odhad: 50,1 % · Doteraz: 58,9 % · vzorka ≈ 31 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 1/3 (33 %) rovnaké prostredie 0/2 (0 %)
Aston Villa všetky 52/99 (53 %) vonku 20/49 (41 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 0,55 (91) doma Ø 0,56 (45) posl. 5 Ø 1,00 (5) posl. 5 doma Ø 0,80 (5)

Góly — Druhý polčas

Góly v zápase očakávaných 1,93

Odhad: 57,3 % · Doteraz: 53,0 % · vzorka ≈ 55 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 51/88 (58 %) doma 23/43 (53 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa všetky 49/99 (49 %) vonku 22/49 (45 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Góly — Manchester United očakávaných 1,21

Odhad: 65,8 % · Doteraz: 71,8 % · vzorka ≈ 25 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 1/3 (33 %) rovnaké prostredie 0/2 (0 %)
Manchester United všetky 60/88 (68 %) doma 28/43 (65 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 0,67 (102) vonku Ø 0,76 (51) posl. 5 Ø 1,00 (5) posl. 5 vonku Ø 1,00 (5)
Góly — Aston Villa očakávaných 0,71

Odhad: 51,0 % · Doteraz: 53,6 % · vzorka ≈ 31 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Aston Villa všetky 58/99 (59 %) vonku 25/49 (51 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 1/5 (20 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 0,85 (91) doma Ø 0,78 (45) posl. 5 Ø 1,40 (5) posl. 5 doma Ø 0,60 (5)

Prvý polčas — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 74,7 % 25,3 %
1,5 40,0 % 60,0 %
2,5 16,1 % 83,9 %

Druhý polčas — celý rebríček modelu

Hranica Viac Menej
0,5 85,4 % 14,6 %
1,5 57,3 % 42,7 %
2,5 30,3 % 69,7 %

Nastaviteľné hranice

Ako to čítať

Odhad spája model s tým, ako často hranica doteraz vyšla, takže ani 2/2 nevyzerá ako 100 %. Doteraz = ako často to padlo v ich doterajších zápasoch, novšie zápasy vážime viac. Zmeň hranicu a prepočítame to.

Pod hranicou vidíš, koľkokrát z koľkých zápasov zvolená strana vyšla.

Strely na bránu

Premier League Očakávanie: 10,05 striel na bránu

Odhad: 57,7 % · Doteraz: 66,8 % · vzorka ≈ 156 zápasov · Rozptyl: 63,40

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 63/87 (72 %) doma 28/42 (67 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 5/5 (100 %)
Aston Villa všetky 63/99 (64 %) vonku 36/49 (73 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United Očakávanie: 5,92 striel na bránu

Odhad: 51,8 % · Doteraz: 51,8 % · vzorka ≈ 73 zápasov · Rozptyl: 15,09

Vzájomné zápasy všetky 3/3 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 40/87 (46 %) doma 26/42 (62 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 4,47 (102) vonku Ø 4,98 (51) posl. 5 Ø 4,80 (5) posl. 5 vonku Ø 5,40 (5)
Aston Villa Očakávanie: 4,13 striel na bránu

Odhad: 60,9 % · Doteraz: 57,1 % · vzorka ≈ 85 zápasov · Rozptyl: 11,61

Vzájomné zápasy všetky 3/3 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Aston Villa všetky 53/99 (54 %) vonku 34/49 (69 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 3,93 (90) doma Ø 3,52 (44) posl. 5 Ø 6,20 (5) posl. 5 doma Ø 2,60 (5)

Strely

Premier League Očakávanie: 29,45 striel

Odhad: 52,3 % · Doteraz: 62,4 % · vzorka ≈ 55 zápasov · Rozptyl: 62,16

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 61/87 (70 %) doma 29/42 (69 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Aston Villa všetky 76/99 (77 %) vonku 40/49 (82 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Manchester United Očakávanie: 18,24 striel

Odhad: 55,2 % · Doteraz: 73,9 % · vzorka ≈ 25 zápasov · Rozptyl: 16,04

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 65/87 (75 %) doma 27/42 (64 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 12,72 (102) vonku Ø 14,41 (51) posl. 5 Ø 14,20 (5) posl. 5 vonku Ø 15,40 (5)
Aston Villa Očakávanie: 11,21 striel

Odhad: 56,5 % · Doteraz: 38,6 % · vzorka ≈ 31 zápasov · Rozptyl: 12,07

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Aston Villa všetky 42/99 (42 %) vonku 28/49 (57 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 vonku 1/5 (20 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 11,04 (90) doma Ø 9,77 (44) posl. 5 Ø 11,80 (5) posl. 5 doma Ø 9,20 (5)

Rohy

Premier League Očakávanie: 9,36 rohov

Odhad: 54,4 % · Doteraz: 48,6 % · vzorka ≈ 156 zápasov · Rozptyl: 49,04

Vzájomné zápasy všetky 1/3 (33 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 46/87 (53 %) doma 22/42 (52 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 4/5 (80 %)
Aston Villa všetky 42/99 (42 %) vonku 20/49 (41 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United Očakávanie: 5,05 rohov

Odhad: 61,2 % · Doteraz: 58,3 % · vzorka ≈ 73 zápasov · Rozptyl: 9,00

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 54/87 (62 %) doma 23/42 (55 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 4,49 (102) vonku Ø 5,00 (51) posl. 5 Ø 5,60 (5) posl. 5 vonku Ø 5,20 (5)
Aston Villa Očakávanie: 4,31 rohov

Odhad: 58,3 % · Doteraz: 43,0 % · vzorka ≈ 85 zápasov · Rozptyl: 7,86

Vzájomné zápasy všetky 1/3 (33 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Aston Villa všetky 42/99 (42 %) vonku 23/49 (47 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 vonku 2/5 (40 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 4,49 (90) doma Ø 3,84 (44) posl. 5 Ø 3,20 (5) posl. 5 doma Ø 3,60 (5)

Fauly

Premier League Očakávanie: 24,29 faulov

Odhad: 53,3 % · Doteraz: 56,5 % · vzorka ≈ 55 zápasov · Rozptyl: 108,23

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 64/87 (74 %) doma 26/42 (62 %) posl. 5 2/5 (40 %) posl. 5 doma 0/5 (0 %)
Aston Villa všetky 57/99 (58 %) vonku 24/49 (49 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United Očakávanie: 12,61 faulov

Odhad: 51,0 % · Doteraz: 63,5 % · vzorka ≈ 25 zápasov · Rozptyl: 98,92

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 65/87 (75 %) doma 31/42 (74 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 13,04 (102) vonku Ø 13,12 (51) posl. 5 Ø 14,20 (5) posl. 5 vonku Ø 12,80 (5)
Aston Villa Očakávanie: 11,68 faulov

Odhad: 50,1 % · Doteraz: 61,9 % · vzorka ≈ 31 zápasov · Rozptyl: 233,82

Vzájomné zápasy všetky 3/3 (100 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Aston Villa všetky 63/99 (64 %) vonku 31/49 (63 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 11,22 (90) doma Ø 11,55 (44) posl. 5 Ø 13,00 (5) posl. 5 doma Ø 14,00 (5)

Žlté karty

Premier League Očakávanie: 3,89 kariet

Odhad: 53,7 % · Doteraz: 57,9 % · vzorka ≈ 156 zápasov · Rozptyl: 48,17

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Manchester United všetky 49/87 (56 %) doma 26/42 (62 %) posl. 5 5/5 (100 %) posl. 5 doma 3/5 (60 %)
Aston Villa všetky 56/99 (57 %) vonku 27/49 (55 %) posl. 5 4/5 (80 %) posl. 5 vonku 3/5 (60 %)
Manchester United Očakávanie: 2,05 kariet

Odhad: 66,3 % · Doteraz: 69,9 % · vzorka ≈ 73 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 1/2 (50 %)
Manchester United všetky 63/87 (72 %) doma 33/42 (79 %) posl. 5 1/5 (20 %) posl. 5 doma 2/5 (40 %)
Aston Villa dovolil celkovo Ø 2,14 (102) vonku Ø 1,96 (51) posl. 5 Ø 2,80 (5) posl. 5 vonku Ø 2,60 (5)
Aston Villa Očakávanie: 1,84 kariet

Odhad: 54,8 % · Doteraz: 55,6 % · vzorka ≈ 85 zápasov

Vzájomné zápasy všetky 2/3 (67 %) rovnaké prostredie 2/2 (100 %)
Aston Villa všetky 51/99 (52 %) vonku 31/49 (63 %) posl. 5 3/5 (60 %) posl. 5 vonku 4/5 (80 %)
Manchester United dovolil celkovo Ø 1,94 (90) doma Ø 2,36 (44) posl. 5 Ø 1,60 (5) posl. 5 doma Ø 2,00 (5)

Držanie lopty

Hranica platí pre Manchester United, Aston Villa má vždy zvyšok do 100 %.

Manchester United Očakávanie: Manchester United 52,0 % · Aston Villa 48,0 %
Hranica pre

Odhad: 52,0 % · Doteraz: 52,1 % · vzorka ≈ 55 zápasov · Rozptyl: 10,20

Vzájomné zápasy všetky 1/3 (33 %)
Manchester United posl. 5 4/5 (80 %) celkovo 43/87 (49 %)
Aston Villa dovolil posl. 5 2/5 (40 %) celkovo 59/99 (60 %)

Tvoja kombinácia

53,8 %

Pravdepodobnosť, že vyjdú všetky výbery naraz

  1. Góly — Manchester United ×
    viac ako menej ako 0,5 + samostatne 84,9 %
    Manchester United doma 8/10
  2. Góly v 1. polčase — Aston Villa ×
    viac ako menej ako − 1,5 + samostatne 84,6 %
    Aston Villa vonku 8/10
  3. Strely na bránu — Manchester United ×
    viac ako menej ako − 7,5 + samostatne 74,8 %
    Manchester United doma 6/10

Poskladaj si sám

  1. Góly — Aston Villa menej ako 3,5 52,8 % s tvojou kombináciou +
  2. Žlté karty — Manchester United menej ako 4,5 51,3 % s tvojou kombináciou +
  3. Góly v zápase viac ako 1,5 49,3 % s tvojou kombináciou +
  4. Žlté karty — Aston Villa menej ako 3,5 49,2 % s tvojou kombináciou +
  5. Góly v 1. polčase menej ako 2,5 48,7 % s tvojou kombináciou +
  6. Žlté karty v zápase menej ako 6,5 48,3 % s tvojou kombináciou +
  7. Rohy — Manchester United menej ako 8,5 47,1 % s tvojou kombináciou +
  8. Rohy — Aston Villa menej ako 7,5 46,8 % s tvojou kombináciou +
  9. Výsledok zápasu Manchester United neprehrá 46,6 % s tvojou kombináciou +
  10. Rohy v zápase viac ako 6,5 43,7 % s tvojou kombináciou +
  11. Fauly — Aston Villa menej ako 14,5 43,3 % s tvojou kombináciou +
  12. Fauly — Manchester United menej ako 15,5 43,0 % s tvojou kombináciou +
  13. Fauly v zápase menej ako 27,5 40,0 % s tvojou kombináciou +
  14. Oba tímy skórujú áno 39,0 % s tvojou kombináciou +
  15. Viac faulov Manchester United 28,4 % s tvojou kombináciou +
  16. Strely na bránu — Manchester United viac ako 2,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  17. Strely na bránu — Aston Villa menej ako 7,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  18. Góly — Manchester United menej ako 3,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  19. Strely na bránu v zápase menej ako 13,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  20. Góly v 1. polčase — Manchester United menej ako 1,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš
  21. Góly v 1. polčase — Aston Villa viac ako 0,5 53,8 % s tvojou kombináciou z tejto skupiny už výber máš

Za posledných 5 dní naša kombinácia vyšla 24-krát v 51 zápasoch (uvádzali sme v priemere 51 %).

Ako to počítame

Ponúkneme kombináciu s najvyššou spoločnou šancou. Výbery môžeš meniť, odoberať aj pridávať (najviac 5), bodky ukazujú, ako by výber vyšiel v posledných zápasoch tímu.

Spoločné percento nie je obyčajný súčin, počítame s tým, ako výbery navzájom súvisia.

Detaily modelu (pre zvedavých)

Model

λ Manchester United
1,89
λ Aston Villa
1,41
Ligový priemer (D/H)
1,51 / 1,31
Okno
730 dní
Zápasov v okne
750
λ 1. polčas
0,68 / 0,69
Podiel 1. polčasu
36,0 % / 49,3 %
Korekcia oboch polčasov
1,013
Vplyv vzájomných zápasov
0,000
Sila Útok doma Obrana doma Útok vonku Obrana vonku Zápasov v okne
Manchester United 1,19 1,00 1,19 1,00 45 / 46
Aston Villa 1,12 1,02 1,12 1,02 51 / 51

Zápas dňa e-mailom

Chceš takýto rozbor každé ráno?

Stačí e-mail. Ráno o 8:00 ti k tomu pošleme Zápas dňa: výsledok, góly aj hranice.

Pošleme ti 6-miestny kód, uvidíš ho aj v upozornení. Túto stránku nechaj otvorenú.

Ďalšie zápasy

  1. Premier League Brighton – Brentford zajtra 15:00
  2. Premier League Sunderland – Chelsea zajtra 15:00
  3. Premier League Ipswich – Bournemouth zajtra 15:00

Všetky zápasy v nedeľu 8. 11.

Celý program na 7 dní

Odhady z posledných 24 mesiacov.