LIVE Manchester United Aston Villa
V skratke
9 gólov v posledných 3 vzájomných zápasoch
3:1 · 2:1 · 2:0
MU
Manchester United
Doma · Premier League
VS
17:30
AV
Aston Villa
Vonku · Premier League
Dáta za dva roky · 750 zápasov v okne
Výsledok zápasu
Vyššia pravdepodobnosť
Manchester United
48,0 %
Manchester United
48,0 %
Remíza
24,3 %
Aston Villa
27,7 %
Očakávané góly
1,89 : 1,41
Ligový priemer (doma : vonku)
1,51 : 1,31
Manchester United doma
vzorka 45 zápasov
V
P
R
P
V
1,96 dáva / 1,33 dostáva na zápas
Aston Villa vonku
vzorka 51 zápasov
P
V
V
V
R
1,27 dáva / 1,41 dostáva na zápas
Čo model hovoril pred zápasom
1 · Manchester United
48,0 %
X
24,3 %
2 · Aston Villa
27,7 %
Zapísané 7. 11. 2026, 17:30, ešte pred výkopom. Číslo sa už nemení, aj keď sa model odvtedy doučil.
Koľko gólov padne v nedeľu?
0–1
2
3
4 a viac
Ťukni a ukážeme ti, ako často to padlo doteraz.
Tvoj odhad: 0–1
Tvoj odhad: 2
Tvoj odhad: 3
Tvoj odhad: 4 a viac
Zmeniť
Uložiť odhad
Ako často to doteraz padlo
Vzájomné zápasy: 0 / 3
Manchester United doma: 6 / 45
Aston Villa vonku: 13 / 51
Vzájomné zápasy: 1 / 3
Manchester United doma: 12 / 45
Aston Villa vonku: 10 / 51
Vzájomné zápasy: 1 / 3
Manchester United doma: 8 / 45
Aston Villa vonku: 14 / 51
Vzájomné zápasy: 1 / 3
Manchester United doma: 19 / 45
Aston Villa vonku: 14 / 51
Ako to dopadne, ti napíšeme v rannom e-maile.
Poslali sme ti 6-miestny kód na . Je v predmete e-mailu, takže ho uvidíš aj v upozornení.
Neprišiel? Poslať znova
Zlá adresa? Zmeniť
Ako to dopadne, nájdeš v rannom e-maile.
Uložené. Zmeniť ho môžeš do výkopu.
Zápas sa už začal, odhad sa nedá uložiť.
Odhad sa nepodarilo uložiť. Skús to znova.
Hĺbková analýza a štatistické metriky
Všetky čísla k zápasu Manchester United – Aston Villa po témach. Prepínaj záložky.
Manchester United
Aston Villa
Bilancia
Manchester United: 39 V · 24 R · 28 P (91 zápasov)
Aston Villa: 57 V · 18 R · 27 P (102 zápasov)
Góly na zápas
Manchester United: dáva 1,6 · dostáva 1,4
Aston Villa: dáva 1,6 · dostáva 1,2
Posledné zápasy
Všetky Liga Liga majstrov Európska liga
Všetky Doma / vonku
Ďalšie (15)
Vzájomné zápasy
Vzájomných zápasov: 3
· Priemer gólov: 3,0
Góly
Hranice sú editovateľné — percentá sa prepočítajú okamžite zo skórovej matice modelu.
Góly v zápase
očakávaných 3,30
Viac 42,0 %
Menej 58,0 %
Odhad: 58,0 %
· Doteraz: 61,0 %
· vzorka ≈ 55 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
56/88
(64 %)
doma
25/43
(58 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
67/99
(68 %)
vonku
36/49
(73 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Manchester United
očakávaných 1,89
Viac 56,4 %
Menej 43,6 %
Odhad: 56,4 %
· Doteraz: 41,6 %
· vzorka ≈ 25 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
45/88
(51 %)
doma
26/43
(60 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 1,21 (102)
vonku
Ø 1,41 (51)
posl. 5
Ø 1,20 (5)
posl. 5 vonku
Ø 1,40 (5)
Góly — Aston Villa
očakávaných 1,41
Viac 41,1 %
Menej 58,9 %
Odhad: 58,9 %
· Doteraz: 51,7 %
· vzorka ≈ 31 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
49/99
(49 %)
vonku
30/49
(61 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 1,40 (91)
doma
Ø 1,33 (45)
posl. 5
Ø 2,40 (5)
posl. 5 doma
Ø 1,40 (5)
Oba tímy skórujú
65,1 %
Menej 34,9 %
Dvojitá šanca 1X · 12 · X2
72,3 %
1X 72,3 % · 12 75,7 % · X2 52,0 %
Presný výsledok
1:1 10,8 %
2:1 9,3 %
1:2 6,9 %
2:0 6,6 %
2:2 6,5 %
1:0 6,0 %
Rozdiel v skóre
Hranica pre
Manchester United
Aston Villa
Manchester United
−0,5 · 48,0 %
Aston Villa
+0,5 · 52,0 %
−0,5: tím skončí lepšie o 1 a viac gólov. +0,5: tím neprehrá o 1 a viac gólov.
Celkovo gólov — celý rebríček modelu
Góly — Manchester United — celý rebríček modelu
Góly — Aston Villa — celý rebríček modelu
Polčasy
Ako to čítať
Model delí očakávané góly podľa toho, koľko každý tím reálne strieľa pred prestávkou a po nej (36,0 % / 49,3 % v 1. polčase).
Prvý polčas — Výsledok
30,2 % · 38,7 % · 31,1 %
1 Manchester United · X remíza · 2 Aston Villa
Očakávané góly: 1,38
Druhý polčas — Výsledok
48,0 % · 30,2 % · 21,8 %
1 Manchester United · X remíza · 2 Aston Villa
Očakávané góly: 1,93
Gól v oboch polčasoch
64,7 %
Góly — Prvý polčas
Góly v zápase
očakávaných 1,38
Viac 40,0 %
Menej 60,0 %
Odhad: 60,0 %
· Doteraz: 62,2 %
· vzorka ≈ 55 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
55/88
(62 %)
doma
22/43
(51 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
66/99
(67 %)
vonku
34/49
(69 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Manchester United
očakávaných 0,68
Viac 49,4 %
Menej 50,6 %
Odhad: 50,6 %
· Doteraz: 66,7 %
· vzorka ≈ 25 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
49/88
(56 %)
doma
20/43
(47 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 0,54 (102)
vonku
Ø 0,65 (51)
posl. 5
Ø 0,20 (5)
posl. 5 vonku
Ø 0,40 (5)
Góly — Aston Villa
očakávaných 0,69
Viac 50,1 %
Menej 49,9 %
Odhad: 50,1 %
· Doteraz: 58,9 %
· vzorka ≈ 31 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
52/99
(53 %)
vonku
20/49
(41 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 0,55 (91)
doma
Ø 0,56 (45)
posl. 5
Ø 1,00 (5)
posl. 5 doma
Ø 0,80 (5)
Góly — Druhý polčas
Góly v zápase
očakávaných 1,93
Viac 57,3 %
Menej 42,7 %
Odhad: 57,3 %
· Doteraz: 53,0 %
· vzorka ≈ 55 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
51/88
(58 %)
doma
23/43
(53 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
49/99
(49 %)
vonku
22/49
(45 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Góly — Manchester United
očakávaných 1,21
Viac 34,2 %
Menej 65,8 %
Odhad: 65,8 %
· Doteraz: 71,8 %
· vzorka ≈ 25 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
0/2
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
60/88
(68 %)
doma
28/43
(65 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 0,67 (102)
vonku
Ø 0,76 (51)
posl. 5
Ø 1,00 (5)
posl. 5 vonku
Ø 1,00 (5)
Góly — Aston Villa
očakávaných 0,71
Viac 51,0 %
Menej 49,0 %
Odhad: 51,0 %
· Doteraz: 53,6 %
· vzorka ≈ 31 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
58/99
(59 %)
vonku
25/49
(51 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 vonku
1/5
(20 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 0,85 (91)
doma
Ø 0,78 (45)
posl. 5
Ø 1,40 (5)
posl. 5 doma
Ø 0,60 (5)
Prvý polčas — celý rebríček modelu
Druhý polčas — celý rebríček modelu
Nastaviteľné hranice
Ako to čítať
Odhad spája model s tým, ako často hranica doteraz vyšla, takže ani 2/2 nevyzerá ako 100 %. Doteraz = ako často to padlo v ich doterajších zápasoch, novšie zápasy vážime viac. Zmeň hranicu a prepočítame to.
Pod hranicou vidíš, koľkokrát z koľkých zápasov zvolená strana vyšla.
Strely na bránu
Premier League
Očakávanie: 10,05 striel na bránu
Viac 37,4 %
Menej 62,6 %
Odhad: 57,7 %
· Doteraz: 66,8 %
· vzorka ≈ 156 zápasov
· Rozptyl: 63,40
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
63/87
(72 %)
doma
28/42
(67 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
5/5
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
63/99
(64 %)
vonku
36/49
(73 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
Očakávanie: 5,92 striel na bránu
Viac 54,8 %
Menej 45,2 %
Odhad: 51,8 %
· Doteraz: 51,8 %
· vzorka ≈ 73 zápasov
· Rozptyl: 15,09
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
40/87
(46 %)
doma
26/42
(62 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 4,47 (102)
vonku
Ø 4,98 (51)
posl. 5
Ø 4,80 (5)
posl. 5 vonku
Ø 5,40 (5)
Aston Villa
Očakávanie: 4,13 striel na bránu
Viac 38,9 %
Menej 61,1 %
Odhad: 60,9 %
· Doteraz: 57,1 %
· vzorka ≈ 85 zápasov
· Rozptyl: 11,61
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
53/99
(54 %)
vonku
34/49
(69 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 3,93 (90)
doma
Ø 3,52 (44)
posl. 5
Ø 6,20 (5)
posl. 5 doma
Ø 2,60 (5)
Rohy
Premier League
Očakávanie: 9,36 rohov
Viac 48,7 %
Menej 51,3 %
Odhad: 54,4 %
· Doteraz: 48,6 %
· vzorka ≈ 156 zápasov
· Rozptyl: 49,04
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
46/87
(53 %)
doma
22/42
(52 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
42/99
(42 %)
vonku
20/49
(41 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
Očakávanie: 5,05 rohov
Viac 42,2 %
Menej 57,8 %
Odhad: 61,2 %
· Doteraz: 58,3 %
· vzorka ≈ 73 zápasov
· Rozptyl: 9,00
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
54/87
(62 %)
doma
23/42
(55 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 4,49 (102)
vonku
Ø 5,00 (51)
posl. 5
Ø 5,60 (5)
posl. 5 vonku
Ø 5,20 (5)
Aston Villa
Očakávanie: 4,31 rohov
Viac 45,5 %
Menej 54,5 %
Odhad: 58,3 %
· Doteraz: 43,0 %
· vzorka ≈ 85 zápasov
· Rozptyl: 7,86
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
42/99
(42 %)
vonku
23/49
(47 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 vonku
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 4,49 (90)
doma
Ø 3,84 (44)
posl. 5
Ø 3,20 (5)
posl. 5 doma
Ø 3,60 (5)
Fauly
Premier League
Očakávanie: 24,29 faulov
Viac 45,8 %
Menej 54,2 %
Odhad: 53,3 %
· Doteraz: 56,5 %
· vzorka ≈ 55 zápasov
· Rozptyl: 108,23
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
64/87
(74 %)
doma
26/42
(62 %)
posl. 5
2/5
(40 %)
posl. 5 doma
0/5
(0 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
57/99
(58 %)
vonku
24/49
(49 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
Očakávanie: 12,61 faulov
Viac 47,1 %
Menej 52,9 %
Odhad: 51,0 %
· Doteraz: 63,5 %
· vzorka ≈ 25 zápasov
· Rozptyl: 98,92
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
65/87
(75 %)
doma
31/42
(74 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 13,04 (102)
vonku
Ø 13,12 (51)
posl. 5
Ø 14,20 (5)
posl. 5 vonku
Ø 12,80 (5)
Aston Villa
Očakávanie: 11,68 faulov
Viac 48,0 %
Menej 52,0 %
Odhad: 50,1 %
· Doteraz: 61,9 %
· vzorka ≈ 31 zápasov
· Rozptyl: 233,82
Vzájomné zápasy
všetky
3/3
(100 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
63/99
(64 %)
vonku
31/49
(63 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 11,22 (90)
doma
Ø 11,55 (44)
posl. 5
Ø 13,00 (5)
posl. 5 doma
Ø 14,00 (5)
Žlté karty
Premier League
Očakávanie: 3,89 kariet
Viac 56,0 %
Menej 44,0 %
Odhad: 53,7 %
· Doteraz: 57,9 %
· vzorka ≈ 156 zápasov
· Rozptyl: 48,17
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
49/87
(56 %)
doma
26/42
(62 %)
posl. 5
5/5
(100 %)
posl. 5 doma
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
56/99
(57 %)
vonku
27/49
(55 %)
posl. 5
4/5
(80 %)
posl. 5 vonku
3/5
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
Očakávanie: 2,05 kariet
Viac 32,4 %
Menej 67,6 %
Odhad: 66,3 %
· Doteraz: 69,9 %
· vzorka ≈ 73 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
1/2
(50 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
všetky
63/87
(72 %)
doma
33/42
(79 %)
posl. 5
1/5
(20 %)
posl. 5 doma
2/5
(40 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
celkovo
Ø 2,14 (102)
vonku
Ø 1,96 (51)
posl. 5
Ø 2,80 (5)
posl. 5 vonku
Ø 2,60 (5)
Aston Villa
Očakávanie: 1,84 kariet
Viac 55,1 %
Menej 44,9 %
Odhad: 54,8 %
· Doteraz: 55,6 %
· vzorka ≈ 85 zápasov
Vzájomné zápasy
všetky
2/3
(67 %)
rovnaké prostredie
2/2
(100 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa
všetky
51/99
(52 %)
vonku
31/49
(63 %)
posl. 5
3/5
(60 %)
posl. 5 vonku
4/5
(80 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United dovolil
celkovo
Ø 1,94 (90)
doma
Ø 2,36 (44)
posl. 5
Ø 1,60 (5)
posl. 5 doma
Ø 2,00 (5)
Držanie lopty
Hranica platí pre Manchester United, Aston Villa má vždy zvyšok do 100 %.
Manchester United
Očakávanie: Manchester United 52,0 % · Aston Villa 48,0 %
Hranica pre
Manchester United
Aston Villa
Viac 48,0 %
Menej 52,0 %
Odhad: 52,0 %
· Doteraz: 52,1 %
· vzorka ≈ 55 zápasov
· Rozptyl: 10,20
Vzájomné zápasy
všetky
1/3
(33 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Manchester United
posl. 5
4/5
(80 %)
celkovo
43/87
(49 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Aston Villa dovolil
posl. 5
2/5
(40 %)
celkovo
59/99
(60 %)
žiadny zápas v tejto vzorke
Tvoja kombinácia
53,8 %
Pravdepodobnosť, že vyjdú všetky výbery naraz
Góly — Manchester United
×
Manchester United doma
8/10
Góly v 1. polčase — Aston Villa
×
Aston Villa vonku
8/10
Strely na bránu — Manchester United
×
Manchester United doma
6/10
Poskladaj si sám
Všetko
Góly
1. polčas
Strely na bránu
Rohy
Fauly
Karty
Podľa kombinácie
Podľa samostatnej šance
Góly — Aston Villa
menej ako 3,5
52,8 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty — Manchester United
menej ako 4,5
51,3 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v zápase
viac ako 1,5
49,3 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty — Aston Villa
menej ako 3,5
49,2 %
s tvojou kombináciou
+
Góly v 1. polčase
menej ako 2,5
48,7 %
s tvojou kombináciou
+
Žlté karty v zápase
menej ako 6,5
48,3 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy — Manchester United
menej ako 8,5
47,1 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy — Aston Villa
menej ako 7,5
46,8 %
s tvojou kombináciou
+
Výsledok zápasu
Manchester United neprehrá
46,6 %
s tvojou kombináciou
+
Rohy v zápase
viac ako 6,5
43,7 %
s tvojou kombináciou
+
Fauly — Aston Villa
menej ako 14,5
43,3 %
s tvojou kombináciou
+
Fauly — Manchester United
menej ako 15,5
43,0 %
s tvojou kombináciou
+
Fauly v zápase
menej ako 27,5
40,0 %
s tvojou kombináciou
+
Oba tímy skórujú
áno
39,0 %
s tvojou kombináciou
+
Viac faulov
Manchester United
28,4 %
s tvojou kombináciou
+
Strely na bránu — Manchester United
viac ako 2,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Strely na bránu — Aston Villa
menej ako 7,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Góly — Manchester United
menej ako 3,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Strely na bránu v zápase
menej ako 13,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Góly v 1. polčase — Manchester United
menej ako 1,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
Góly v 1. polčase — Aston Villa
viac ako 0,5
53,8 %
s tvojou kombináciou
z tejto skupiny už výber máš
V tejto skupine pre zápas nemáme žiadny výber.
Za posledných 5 dní naša kombinácia vyšla 25-krát v 54 zápasoch (uvádzali sme v priemere 51 %).
Ako to počítame
Ponúkneme kombináciu s najvyššou spoločnou šancou. Výbery môžeš meniť, odoberať aj pridávať (najviac 5), bodky ukazujú, ako by výber vyšiel v posledných zápasoch tímu.
Spoločné percento nie je obyčajný súčin, počítame s tým, ako výbery navzájom súvisia.
Detaily modelu (pre zvedavých)
Model
λ Manchester United 1,89
λ Aston Villa 1,41
Ligový priemer (D/H) 1,51 / 1,31
Okno 730 dní
Zápasov v okne 750
λ 1. polčas 0,68 / 0,69
Podiel 1. polčasu 36,0 % / 49,3 %
Korekcia oboch polčasov 1,013
Vplyv vzájomných zápasov 0,000
Zápas dňa e-mailom
Chceš takýto rozbor každé ráno?
Stačí e-mail. Ráno o 8:00 ti k tomu pošleme Zápas dňa: výsledok, góly aj hranice.
Poslali sme ti 6-miestny kód na . Je v predmete e-mailu, takže ho uvidíš aj v upozornení.
Neprišiel? Poslať znova
Zlá adresa? Zmeniť
Odhady z posledných 24 mesiacov.
Bez JavaScriptu sa hranica prepočíta až po kliknutí na Prepočítať.